Het DiVerz! team

Brenda van der Wansem

Email: brenda.van.der.wansem@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 57

Functie: Acceptant Particulier

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Camiel Staneke

Email: camiel.staneke@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 51

Functie: Acceptant Zakelijk

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Claudia Bouterse-Stammes

Email: claudia.stammes@diverz.nl

Telefoon: 0223 – 68 88 25

Functie: Applicatiebeheerder

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Dimphy van Huizen

Email: dimphy.van.huizen@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 56

Functie: Schadebehandelaar

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Edwin Booi

Email: edwin.booi@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 60

Functie: Acceptant Zakelijk

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Eric de Vries

Email: eric.de.vries@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 50

Functie: Acceptant Particulier

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Gerard Kroon

Email: gerard.kroon@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 53

Functie: Acceptant Zakelijk

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Jenny Meijssen

Email: jenny.meijssen@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 52

Functie: Acceptant Particulier

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Kitty Schoof

Email: kitty.schoof@diverz.nl

Telefoon: 088 234 09 62

Functie: Specialist Inkomensverzekeringen

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Laura Schop

Email: laura.schop@diverz.nl

Telefoon: 0223 – 68 88 38

Functie: Applicatiebeheer

Kantoor: Schagen – Piet Ottstraat

Marsha Sandstra-Jonk

Email: marsha.sandstra@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 55

Functie: Applicatiebeheer

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Michael Knaapen

Email: michael.knaapen@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 64

Functie: Directeur

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Niels de Haan

Email: niels.de.haan@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 65

Functie: Volmacht Beheerder

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Romana Cooman

Email: romana.cooman@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 59

Functie: Acceptant Particulier

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Stefanie van Groen

Email: stefanie.van.groen@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 63

Functie: Acceptant Particulier

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Theo Bootsman

Email: theo.bootsman@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 54

Functie: Acceptant Particulier

Kantoor: Volendam – Julianaweg

Wendy van Ruler

Email: wendy.van.ruler@diverz.nl

Telefoon: 088 – 234 09 61

Functie: Acceptant Inkomen

Kantoor: Volendam – Julianaweg